KART KONTOR ŞİFRESİNİ NEDEN ALMALIYIM 

Değerli iş ortaklarımız, nadiren de olsa bazen operatörlerde online sanal tl kredi (Kontör) yüklemelerinde genel sistem hataları olmaktadır. Sistemin olmadığı durumlarda işlerinizin akışı ve müşteri maduriyeti yaşamamak için Kart Kontör Şifre panelini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Operatörlerdeki genel sorun olduğu zaman, sizlere genel duyuru, bayiilik panelindeki mesajlar kutusundan ve msn destek avatarından operatördeki sorun sizilere bildirilecektir. Turkcell, Vodafone ve Avea Kart Kontör Şifreleri yüklenen hattın 180 gün aktivasyon süresini uzatır ve operatörlerin her türlü kampanyalarından faydalandırır. Sistemden Kart Kontör Şifre Yükleme 2 saniye içinde gerçekleşir

KART KONTOR ŞİFRESİ NASIL YÜKLENİR

Değerli iş ortaklarımız, sistemden Kart Kontör Şifresi alırken dikkat edilmesi gereken konu ise, Müşteriniz sizden Kart Kontör Şifresi talebinde bulunduğunda, şifreyi sistemden çektikten sonra, Müşterinize şifreyi iş yerinizde yüklemesinde fayda var. veya müşteri hattına Kart Kontör Şifresini sizler yapınız. Bu sayede bazı art niyetli insanların sizlere sorun çıkarmasını önlemiş olurusunuz. Sistemden çektiğiniz Kart Kontör Şifresi herhangibi nedenlerden dolayı yüklenmiyorsa hemen site yönetimi ile irtibata geçiniz. Sisteme yüklediğimiz Kart Kontör Şifrelerin asıllarını muhafaza etmekteyiz. Hemen kartın aslını bularak sizlere gerekli teknik destek ve yönlendirme yapılmaktadır.

TURKCELL KART KONTOR ŞİFRE

-Standart Kart Şifre                         20 TL

-Avantaj Kart Şifre                          30 TL

-Süper Kart Şifre                             50 TL

 

8090'ı Arayarak.

-Telefonunuzdan 8090 TL Yükleme TL Bilgi servisini arayın.

-Tuşladığınız şifre size sesli yanıt sisteminden okunacaktır. Turkcell Kart Kontör Şifreniz doğru ise 2 tuşuna, Yanlış ise 1 tuşuna basın ve doğru şifreyi girin TL'niz hemen yüklensim.

-Turkcell Kart Kontör Şifresini kendi telefonunuzdan yüklemek için, *122*kartşifre# arama tuşuna basın. (Örneğin *122*000000000000#)

-532 444 0 535 Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri temsilcisine şifrenizi yükletebilirisiniz.

-Hattın 180 günlük aktivasyon süresini uzatır.

VODAFONE KART KONTOR ŞİFRE

-Cep Lira Kart Klasik                         20 TL

-Cep Lira Kart Gold                           30 TL

-Cep Lira Kart Platinium                   50 TL

-Cep Telefonunuzdan *111*Kontrol numarası#şifre# arama tuşuna basın, yükleme bilgisi ve bakiye bilgisi telefonunuza kısa mesaj olarak gelir.

-7500'ı ücretsiz arayın, 12 Haneli kontrol numarasını girin # tuşlayın, 5 haneli şifreyi girin # tuşlayarak Vodafone Kart Kontör Şifresini yükleyebilirisiniz.

-Telefonunuzun mesaj bölümüne girin YUKLE yaz bir boşluk bırakıp 12 haneli kontrol numarasını yazın bir boşluk bırakıp 5 haneli şifreyi yazın 7500 e gönderim yaparak yükleyebilirisiniz.

-Hattın 180 günlük aktivasyon süresini uzatır.

AVEA KART KONTOR ŞİFRE

-Avea Kart                                        5 TL

-Avea Kart                                       10 TL

-Avea Kart                                        20 TL

-Avea Kart                                        30 TL

-Avea Kart                                        50 TL

-Telefonunuzun mesaj bölümüne girin, TL yazın bir boşluk bırakın 16 haneli Avea Kart Kontör Şifre numarasını yazın (örneğin TL ****************) 9333'e gönderin.

- *933*16 haneli lira kart şifreniz# arama tuşuna basın şifreniz hemen yüklensin.

-Hattın 180 günlük aktivasyon süresini uzatır.

 

 

 

 

 

 Bayi Girişi


 
Lütfen Sanal klavye kullanın!